Βρίσκεστε στο παλαιό website του τμήματος Βιολογίας, το οποίο δεν ενημερώνεται. Επισκεφθείτε το νέο website.

Γλώσσες

Ποιοι είναι εδώ

Είναι εδώ αυτή τη στιγμή 0 χρήστες και 4 επισκέπτες.

ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

  • 5. Επιτροπή Αιθουσιολογίου, Ωρολογίου Προγράμματος και Προγράμματος Εξετάσεων
  • Κουβάτση Αναστασία (Συντονίστρια)

    Γιουλάτος Διονύσιος, Καλογιάννη-Δημητριάδη Μάρθα
     


     

  • 4. Επιτροπή Επικοινωνίας και Πολιτισμού
  • Κοκκίνη Στυλιανή (Συντονίστρια)

    Αντωνιάδου Χρύσα, Αργυροπούλου Μαρία, Γκούτνερ Βασίλειος, Διαννελίδου Βαρβάρα-Εύελιν, Δροσοπούλου Ελένη, Δρούζας Ανδρέας, Καρούσου Ρεγγίνα, Τουράκη Μαρία, Φουντούλη Αθηνά


     

  • 3. Επιτροπή Ερευνητικής Στρατηγικής & Υλικοτεχνικής Υποδομής
  • Γιάγκου Μηνάς (Συντονιστής)

    Δεληβόπουλος Στυλιανός, Διαμαντόπουλος Ιωάννης, Καππάς Ηλίας, Παντερής Εμμανουήλ-Νικόλαος, Στεργίου Κωνσταντίνος, Χατζοπούλου-Κλαδαρά Μαργαρίτα

    Προσωπικό υποστήριξης

    Λαυρεντιάδου Σοφία, Παπαπευθυμίου Χρυσοβαλάντης, Ραφτοπούλου Ελένη

    Αναπληρωματικά μέλη
    Αντωνοπούλου Ευθυμία, Δρούζας Ανδρέας, Μιχαηλίδης Βασίλειος, Τουράκης Μαρία, Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος


     

  • 2. Επιτροπή Προγράμματος Σπουδών και Εκπαιδευτικής Στρατηγικής
  • Στάμου Γεώργιος (Συντονιστής),

    Βλαχονάσιος Κωνσταντίνος, Γκέλης Σπυρίδωνας, Δροσοπούλου Ελένη, Κουβάτση Αναστασία, Μιχαηλίδης Βασίλειος, Παπαθεοδώρου Ευφημία, Στάικου Αλεξάνδρα

    Αναπληρωματικά μέλη

    Αργυροπούλου Μαρία, Διαμαντόπουλος Ιωάννης, Δρούζας Ανδρέας, Τουράκη Μαρία, Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος


     

  • 1. Επιτροπή Διασφάλισης της Ανταγωνιστικότητας του Τμήματος - Ομάδα Εσωτερικής Αξιολόγησης (ΟΜ.Ε.Α.)
  • Αμπατζόπουλος Θεόδωρος (Συντονιστής)

    Βώκου Δέσποινα, Λαζαρίδου Μαρία, Στεργίου Κωνσταντίνος

    Προσωπικό υποστήριξης

    Αντωνιάδου Χρύσα, Αντωνοπούλου Ευθυμία, Βενέτη Ζωή, Βλαχονάσιος Κωνσταντίνος, Κρίγκας Νικόλαος, Μπαξεβάνης Αθανάσιος, Παπαευθυμίου Χρυσοβαλάντης, Πυρινή Χρύσα, Σαββίδης Θωμάς, Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος, Τσιριπίδης Ιωάννης


     

  • 6. Επιτροπή Υπαίθριων Ασκήσεων
  • Κυριακοπούλου-Σκλαβούνου Πασχαλίνα (Συντονίστρια)

    Διαμαντόπουλος Ιωάννης, Μιχαλούδη Ευαγγελία, Νεοφύτου Ελευθέριος, Χανλίδου Ευφροσύνη


     

  • 7. Επιτροπή Ανταλλαγών στο πρόγραμμα Erasmus/Socrates
  • Λαζαρίδου Μαρία (Συντονίστρια)

    Γκάνιας Κωνσταντίνος, Δημητριάδης Βασίλειος, Διαμαντόπουλος Ιωάννης, Καρούσου Ρεγγίνα, Λάζου Αντιγόνη, Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος

    Αναπληρωματικά μέλη
    Παπαθεοδώρου Ευφημία, Χανλίδου Ευφροσύνη


     

  • 8. Επιτροπή Βιβλιοθήκης και Επιστημονικού Αρχείου του Τμήματος Βιολογίας
  • Βουλτσιάδου Ελένη (Συντονίστρια)

    Αργυροπούλου Μαρία, Βενέτη Ζωή, Καραΐσκου Νικολέτα, Εμμανουήλ-Νικόλαος Παντερής,

    Αναπληρωματικό μέλος
    Γκέλης Σπυρίδωνας


     

  • 9. Επιτροπή Εγκαταστάσεων Αγγελοχωρίου
  • Σκούρας Ζαχαρίας (Συντονιστής)

    Αμπατζόπουλος Θεόδωρος, Γκάνιας Κωνσταντίνος, Γκέλη Σπυρίδωνα, Δημητριάδη Βασίλειο, Λαναράς Θωμάς, Μαλέα Παρασκευή, Μιχαηλίδης Βασίλειος,
    Σγαρδέλης Στέφανος

    Αναπληρωματικά μέλη
    Μιχαλούδη Ευαγγελία, Παπαδόπουλος Αθανάσιος


     

  • 10. Επιτροπή Εγκαταστάσεων Σταυρού
  • Στάμου Γεώργιος (Συντονιστής)

    Βασάρα Ελένη, Γιουλάτος Διονύσιος, Καρούσου Ρεγγίνα, Παπαθεοδώρου Ευφημία, Τσιριπίδης Ιωάννης, Χανλίδου Ευφροσύνη